trakya av bayii
ANASAYFAAV KIYAFETLERİAV  FİŞEKLERİAV TÜFEKLERİBALIK MALZEMELERİİLETİŞİM
Percussion Av Kıyafetleri
percussion-logo PERCUSSION, NATURE, IDAHO
FRANSIZ AV GİYSİLERİ
Detayları görmek için, lütfen resimlerin üzerine tıklayınız.

Fransız Trees Co. firması tarafından üretilmekte olan Percussion, Nature ve Idaho av giysileri Rasgele Av Ticaret tarafından ithal edilmektedir.

Av giysisinde kaliteli ve ekonomik bir seçenek olan Percussion ile, artık kot pantolonla ava gitmekten vaz geçeceksiniz.

SAVANE

SAVANE serisi giysiler, sağanak yağışlı ve çok soğuk olmayan havalarda giyilmek üzere tasarlanmıştır. %65 polyester ve %35 pamuklu iplik ile üretilen kumaş, çise yağmurdasizi ıslanmaktan koruyacak bir tabaka ile kaplanmıştır . Değişik bedenleri mevcuttur. İçinde fişeklikler olan iki büyük ön cebi ve yanlardaki el ısıtma ceplerine ilaveten, sırt kısmında, içi PVC kaplı büyük bir av cebi de vardır. Her kaban, gerektiğinde kullanabileceğiniz, turuncu kol bantları ile birlikte gelir. Yeleğin dışta iki büyük cebi, 36 fişek alabilen 4 sıra fişekliği, avları muhafaza etmek için içi PVC kaplı bir arka cebi vardır. Yelek, turuncu renkli iç astarı ile, çift taraflı kullanılabilir.

SAVANA_JKT

1351

savane_pnt

1055

savane_ylk

1245

TRADITION

TRADITION serisi, Savane ve Sologne serileri arasında yer alır. Çok soğuk kış şartlarından ziyade, serin ve az yağışlı sonbahar / kış havaları için daha uygundur. %65 polyester ve %35 pamuklu iplik ile üretilen kumaş, hafif yağışlarda sizi ıslanmaktan koruyacak bir tabaka ile kaplanmıştır. Değişik bedenleri mevcuttur. İçinde fişeklikler olan iki büyük ön cebi ve yanlardaki el ısıtma ceplerine ilaveten, sırt kısmında, içi PVC kaplı büyük bir av cebi de vardır. Her kaban, gerektiğinde kullanabileceğiniz, turuncu kol bantları ile birlikte gelir.

tradition_jkt

1323

tradition_pnt

1027

tradition_ylk

1215

SOLOGNE

SOLOGNE serisi giysiler soğuk ve karlı kış şartları için üretilmiştir. %65 polyester %35 pamuk karışımlı kumaştan üretilmiş giysiler, nefes alabilir ve suya dayanıklı bir astarla kaplıdır. Tamamen su geçirmez değildir. Değişik bedenleri mevcuttur. İçinde fişeklikler olan iki büyük ön cebi ve yanlardaki el ısıtma ceplerine ilaveten, sırt kısmında, içi PVC kaplı büyük bir av cebi de vardır. Her kaban, gerektiğinde kullanabileceğiniz, turuncu kol bantları ile birlikte gelir.

sologne_jkt

1321

sologne_pnt

1029

IMPERTANE

IMPERTANE serisi giysiler yağışlı ve soğuk havalar için üretilmiştir. %65 polyester %35 pamuk karışımı ile üretilmiş olan kumaş, polyester ile kaplanarak su geçirmez hale getirilmiştir. Kabanın yan cepleri içerisinde fişeklikler bulunmaktadır ve her kaban, gerektiğinde kullanabileceğiniz, turuncu kol bantları ile birlikte gelir. Soğuk havalarda fazladan koruma sağlayan çıkartılabilir iç yelek 350g/m2 %100 polyesterden imal edilmiştir. Kabanın arkasında av koymak için, PVC kaplı büyük bir cep bulunur.

impertane_jkt

impertane_pnt

1014

impertane_pnt

1033

RONCIER

65% polyester, 35% pamuklu kumaştan su geçirmez PVC kaplama ile üretilmiştir. 100% polyester takviyeler nedeniyle çok sağlam ve en zor koşullarda giyilebilecek bri pantolondur.

PALOMBE

PALOMBE serisi giysiler, SAVANE serisi ile aynı temel özelliklere sahiptir. Yağışsız ve çok soğuk olmayan havalarda giyilmek üzere tasarlanmıştır. %100 pamuklu iplik ile üretilen kumaş çisentide sizi ıslanmaktan koruyacak bir tabaka ile kaplanmıştır . Değişik bedenleri mevcuttur. İçinde fişeklikler olan iki büyük ön cebi ve yanlardaki el ısıtma ceplerine ilaveten, sırt kısmında, içi PVC kaplı büyük bir av cebi de vardır. Her kaban, gerektiğinde kullanabileceğiniz, turuncu kol bantları ile birlikte gelir. Gerçek ağaç deseni ile üretilmiştir.

PALOMBE_JKT

1366

PALOMBE_PNT

1080

BROCARD

BROCARD kamuflajlı kaban ve pantolon soğuk ve yağışlı kış şartlarında kullanılmak için tasarlanmıştır ve SOLOGNE serisi ile aynı özelliklere sahiptir. %65 polyester %35 pamuk karışımlı kumaştan üretilmiş giysiler, nefes alabilir vesuya dayanıklı bir astarla kaplıdır. Değişik bedenleri mevcuttur. İçinde fişeklikler olan iki büyük ön cebi ve yanlardaki el ısıtma ceplerine ilaveten, sırt kısmında, içi PVC kaplı büyük bir av cebi de vardır. Her kaban, gerektiğinde kullanabileceğiniz, turuncu kol bantları ile birlikte gelir. Gerçek ağaç deseni ile üretilmiştir.

BROCARD_PNT

1362

BROCARD_PNT

1076-1037

1336

1336

1053

1053

TEFLON

Teflon kaplı kamuflajlı kumaştan üretilen bu kaban ve pantolon yağışsız ve az yağışlı sıcak ve serin havalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Değişik bedenleri mevcuttur. İçinde fişeklikler olan iki büyük ön cebi ve yanlardaki el ısıtma ceplerine ilaveten, sırt kısmında, içi PVC kaplı büyük bir av cebi de vardır. Her kaban, gerektiğinde kullanabileceğiniz, turuncu kol bantları ile birlikte gelir. Gerçek ağaç deseni ile üretilmiştir.

BROCARD_PNT

1330

 

BROCARD_PNT

1044

RAMBOUILET

Dış kumaşları %100 polyester olup, suya dayanıklı ve nefes alabilir ara kata sahiptir.
Kabanın iç kısmında, eteklerden rüzgar girmesine mani olacak bir düzenek bulunur.
Kaban el ısıtma ceplerine, içlerinde fişeklik bulunan iki büyük yan cebe, dört iç cebe, av taşıma halkası ile arkada av çantasına sahiptir. Büyük yan ceplerin kapakları mıknatıslıdır ve cep içindeki fişeklikleri kullanmak için açık halde tutulabilir.
Pantalon biri bıçak için olmak üzere yedi ceplidir. Belde aşağı düşmeyi engelleyen lastikli bantı vardır ve paçaları fermuarlıdır.
Yelek PVC kaplı, çıkartılabilir, yıkanabilir av ceplidir. İki el ısıtma cebi ve içleri fişeklikli iki yan cebi vardır.

BROCARD_PNT

1374

1092

1092

Avcı Yelekleri

savane_ylk

PERCUSSION Avcı Yeleği
1245

SAVANE serisi giysiler, yağışsız ve nispeten sıcak havalarda giyilmek üzere tasarlanmıştır. %65 polyester ve %35 pamuklu iplik ile üretilen kumaş, hafif iklim şartlarında gerekli korumayı sağlar. Dışta iki büyük cebi, 36 fişek alabilen 4 sıra fişekliği, avları muhafaza etmek için içi PVC kaplı bir arka cebi vardır. Yelek, turuncu renkli file iç astarı ile, çift taraflı kullanılabilir.

savane_vest2

PERCUSSION Avcı Yeleği
1229

SAVANE serisi giysiler, yağışsız ve nispeten sıcak havalarda giyilmek üzere tasarlanmıştır. %65 polyester ve %35 pamuklu iplik ile üretilen kumaş, hafif iklim şartlarında gerekli korumayı sağlar. Dışta iki büyük cebi, 36 fişek alabilen 4 sıra fişekliği, avları muhafaza etmek için içi PVC kaplı bir arka cebi vardır.

tradition_ylk

PERCUSSION Avcı Yeleği
1215

TRADITION serisi giysiler, serin havalarda giyilmek üzere tasarlanmıştır. %65 polyester ve %35 pamuklu iplik ile üretilen kumaş, hem hafif iklim şartlarında gerekli korumayı sağlar, Sadece işlevsel değil, aynı zamanda şık bir yelek arayanlar için...yelek_trnc

Herhangi bir giysinin üzerine giyerek kullanabileceğiniz bu yelek, %100 polyesterden imal edilmiştir. 1-4 arasında dört bedeni mevcuttur. File şeklinde olduğundan, üzerinize giyeceğiniz giysilerin koruyuculuğunu etkilemez ancak avlakta görünürlüğünüzü artırır.

1227

PERCUSSION Avcı Yeleği
1227

PALOMBE serisi giysiler, yağışsız ve nispeten sıcak havalarda giyilmek üzere tasarlanmıştır. %65 polyester ve %35 pamuklu iplik ile üretilen kumaş, hafif iklim şartlarında gerekli korumayı sağlar. Dışta iki büyük cebi, 36 fişek alabilen 4 sıra fişekliği, avları muhafaza etmek için içi PVC kaplı bir arka cebi vardır. Yelek, turuncu renkli file iç astarı ile, çift taraflı kullanılabilir.1528

Trees Co. firmasının Idaho markalı ürünlerinden olan yelek %100 polyester 320gr/m2 polar kumaştan üretilmiştir, 6 dış cebi vardır. 

 
Şapkalar

sapka_cifttaraf

3450

Bir yüzü turuncu renkli, diğer yüzü kamuflajlı, çift taraflı kep

sapka

3409

Haki, siyah ve lacivert renklerde

sapka_cifttaraf

3421

%100 polyester, üst tarafı çift katlı (turuncu / haki), kulaklıklı, kışlık av şapkası

sapka_cifttaraf

3438

BROCARD kamuflajlı kaban ve pantolon soğuk ve yağışlı kış şartlarında kullanılmak için tasarlanmıştır ve SOLOGNE serisi ile aynı özelliklere sahiptir. %65 polyester %35 pamuk karışımlı kumaştan üretilmiş giysiler, nefes alabilir ve ıslanmayı geciktiren bir astarla kaplıdır.

3440

3440

Turuncu kep.

Polar giysiler

fanila

1537

don

1536

1709

1709

1529

1529

1528

1528

* İçlik pantolon ve tişört %100 polyester 160g/m2 polar kumaşından üretilmiştir. Terlediğinizde bile soğuk hissetmemenizi sağlar.
* Eldivenlerin avuç içi, kaymaz PVC yama ile kaplanmıştır. Tetik çekmek ya da diğer hassas işler için parmak uçları kesiktir ve istenirse tek parçalı dış bölüm ile kapatılabilir. Polar çorap özellikle çizme içinde kullanmak için idealdir.
* Trees Co. firmasının Idaho markalı ürünlerinden olan kaban %100 polyester 400g/m2 polar kumaşından
üretilmiştir, 2 dış cebi vardır. Yelek %100 polyester 320gr/m2 polar kumaştan üretilmiştir, 6 dış ve 2 iç cebi
vardır.